Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1695527
10417
311
Olvashatatlan jelzéssel: Hattyú, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×17 cm 1616301
10418
311
Olvashatatlan jelzéssel: Ikon, Betegágynál. 2 db rézkarc, papír, jelzett, 8x5 és 18x15 cm 1695784
10419
311
Olvashatatlan jelzéssel: Filippínók. Olaj, farost, 25x20 cm 1695783
10420
311
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Nő kalapban. Olaj, farost, 25x20 cm 1703548
10421
311
Olvashatatlan jelzéssel: A víg csónakos. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33x25 cm 1507297
10422
311
Olvashatatlan jelzéssel: Tundra. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm 1661862
10423
311
Olvashatatlan jelzéssel: Veste Coburg. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 12×9 cm 1698416
10424
311
Olvashatatlan jelzéssel: Dél-afrikai piac, olaj, vászon, felcsavarva, 74x104 cm 1652424
10425
311
Olvashatatlan jelzéssel: Krisztus fej, Olaj, vászon, sérült, keretben, 50×40 cm 1653224
10426
311
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, keretben, 19×29 cm 1695229
10427
311
Olvashatatlan jelzéssel: Cronica Eperjessyensis, karikatúra, vegyes technika, papír, 30×44 cm 1674468
10428
311
Olvashatatlan jelzéssel: Kende István Gyöngyfüzér Isten nyakán című könyvének borító terve, tempera, papír, papírra ragasztva 14x8,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft