Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1678731
10272
311
Pólya jelzéssel: Inas. Olaj, karton, keretben, 42×28 cm 1616445
10273
311
Pörge jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon, keretben, 19×28 cm 1694912
10274
311
Prihoda István (1891-1965):Törölköző női akt, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×21 cm 1702090
10275
311
Prihoda István (1891-1956) - Iványi Grünwald Béla (1867-1940): Legény. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 32×24 cm 1646194
10276
311
2200
Pusztai jelzéssel: Asztali csendélet bendzsóval. Olaj, farost, 30×53 cm 1657506
10277
311
Radnai József (1896-1963): Kert a hegyoldalon. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 23×34 cm 1701580
10278
311
Raszler Károly (1925-2005): Barokk szobor. Rézkarc, papír, jelzett, 11×8 cm 1695468
10279
311
Réti Mátyás (1922-2002): Utca. Színes linó, karton, jelzett, 22×27 cm 1703800
10280
311
Rippl-Rónai József (1861-1927): Gitáros hölgy, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×16 cm 1703786
10281
311
Rippl-Rónai József (1861-1927): Aki keres az talál, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 23×16 cm 1701322
10282
311
15000
Roboz Zsuzsa (1939-2012): A lánghajú ifjú. Szén, karton, jelzett, 67×47 cm 1505273
10283
311
160000
Rozsda Endre (1913-1999): Kertrészlet, 1951. Olaj, vászon, jelzett, 80×60 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft