Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1658576
10441
311
Olvashatatlan jelzéssel: Gaming-Pfarrkirche, rézkarc, papír, 14,5×9 cm 1559966
10442
311
Olvashatatlan jelzéssel: Nő korsóval. Olaj, falemez, sérült, keretben, 54×36 cm 1634833
10443
311
Olvashatatlan jelzéssel: Suhan és kvartyog a víz. Akvarell-tus, papír, üvegezett keretben, 69×49 cm 1576398
10444
311
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 30×21 cm 1576409
10445
311
Olvashatatlan jelzéssel: Faluhatár. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 25×34 cm 1704141
10446
311
XX. sz. eleje: Szentély. Kínai fametszet rizspapíron / Chinese wood engraving on rice-paper. 21x14 cm 1704140
10447
311
XX. sz. eleje: Vándorok. Kínai fametszet rizspapíron / Chinese wood engraving on rice-paper. 21x14 cm 1704137
10448
311
XX. sz. eleje: Két szerzetes. Kínai fametszet rizspapíron / Chinese wood engraving on rice-paper. 21x14 cm 1612780
10449
311
Olvashatatlan jelzéssel: Keresztmetszet, tus, papír, paszpartuban, 40,5×26 cm 1649356
10450
311
Olvashatatlan jelzéssel: Tengerparti kunyhók. Akvarell, papír, 23×41 cm 1680449
10451
311
Olvashatatlan jelzéssel: Utca részlet. Akvarell-tus, papír, 25×36 cm 1613494
10452
311
Jelzés nélkül: Istókovits Kálmán (karikatúra). Ceruza, hártya papír, 12×7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft