Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1696970
10368
311
Szőnyi István (1894-1960): Sudár fák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5×15,5 cm 1552967
10369
311
85000
Szőnyi István (1894-1960): Freskó részlet. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 29,5×44,5 cm 1702389
10370
311
Sztelek jelzéssel: Havasi táj. Olaj, karton, keretben, 35×39 cm 1556985
10371
311
Sztelek jelzéssel: Téli faluhatár. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×50 cm 1549521
10372
311
60000
Szüle Péter (1886-1944): Öltözködő aktok. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 68×55 cm 1700807
10373
311
Takács Zoltán (1940-): Szicíliai táj. Színes linó, papír, jelzett, 21×30 cm 1578549
10374
311
Tábori Csaba (1960 - ): 2 db I. évfolyamos typo-grafika, papír, egyik hátul jelzett, 40×28 cm, 37×39 cm 1669232
10375
311
Temesvári Ferenc (1960-): Nyugalom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 24×30 cm 1701526
10376
311
Tihanyi jelzéssel: Fekvő nő. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16×22 cm 1636921
10377
311
38000
Tihanyi János Lajos (1892-1957): Erdő részlet. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 80×60 cm 1615192
10378
311
Tipary jelzéssel: Sárga ház. Vegyes technika, papír, 39×26 cm 1668874
10379
311
TM jelzéssel: 2 db tanulmány rajz. Ceruza , papír, felcsavarva, 56×42 cm ( 2×) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft