Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1670031
10332
311
Sz jelzéssel: Szakállas portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 44×32 cm 1702383
10333
311
Szabó jelzéssel: Ház a dombok alatt. Olaj, falemez, keretben, 35×39 cm 1682646
10334
311
Szabó jelzéssel: Kompozíció, akvarell, papír, 70×50 cm 1597265
10335
311
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Megáradt Szamos. Fametszet, papír, jelzett, paszpartuban, 30x40 cm. 1696974
10336
311
Szabó Vladimír (1905-1991): Középkori vásár. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 33×39 cm 1632405
10337
311
Szatmáry Ottó (?-?): Hegyvidéki táj kis házzal. Olaj, karton, keretben, 46×66 cm 1695569
10338
311
22000
Szántó jelzéssel: Fekvő akt, olaj, vászon, 70×120 cm 1594363
10339
311
Szántó jelzéssel: Cica a városban. Vegyes technika, papír, 25×19 cm 1666303
10340
311
Szántó jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, 36×24 cm 1691325
10341
311
Szász jelzéssel: Arcok I. Tus, papír, 18×11 cm 1669284
10342
311
Szász jelzéssel: Merengő. Filc, karton, 27×12 cm 1644647
10343
311
Szász jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, foltos, 14×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft