Festmények és grafikák Tételek száma: 473
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1577342
10185
311
14000
Kováts Nagy Ira (1921-): Split. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 34×54 cm 1651630
10186
311
Kozma Lajos (1884-1948): Menyasszonytánc, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, kartonra ragasztva, 13×11 cm 1703810
10187
311
Kozma Lajos (1884-1948): Ima, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. paszpartuban, 20×17 cm 1618225
10188
311
Kónya Zoltán (1891-?): Emlékezésül, Popelka János műszaki főtanácsos úrnak. Vegyes technika, papír, jelzett, 17×24 cm. 1627612
10189
311
Kórusz József (1927-2010): Anya gyermekeivel, színezett rézkarc, jelzett a rézkarcon, papír, foltos, 31x22,5 cm. Munkácsy Mihály után Kórusz József 1953. 1680477
10190
311
Kós Károly (1883-1977): Pihenő juhász. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10×10 cm 1568537
10191
311
2200
Kőrösi Papp Kálmán (1940-): Gondolatok. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×26 cm 1660817
10192
311
Kriskó Péter (?-): Csodálkozó Vénusz. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×25 cm 1595584
10193
311
11000
Krizsán jelzéssel: Kunyhó a havas csúcsoknál. Olaj, farost, keretben, 52×82 cm 1604736
10194
311
Kun Beáta (1991-): Csak utánad. Szén, papír, jelzett, 30x42 cm 1700704
10195
311
Kun Sarolta (1990- ): Kép-mutatók, akvarell-tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 1594105
10196
311
Kurucz jelzéssel: Házak. Olaj, vászon, 26×38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft