Karin Petra Rudolph: Sissi. Egy császárné élete. A filmek eredeti képei egy kötetben. Fordította Varga Csaba. Bp.,1998, Tessloff-Babilon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Tutsek Anna: Ágnes története. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp., é.n., Dante,(Horványszky Viktor Rt.-ny.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza, kissé sérült fűzéssel.
Este van, este van. Arany János verséből gyerekeknek. Reich Károly rajzaival. Bp.,é.n., Móra. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben, kissé viseltes állapotban, laza fűzéssel, kopott.
A két kakas. Ukrán népdalok és mesék. Fordította Réz András. Rajzolta: Volodimir Vasziljevics Golozubov. Kijev, 1982, Veszelka. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, egyébként jó állapotban.