Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Than Mór, Munkácsy Mihály, Lotz Károly, Benczúr Gyula, Székely Bertalan, Zichy Mihály, és más híres magyar művészek festményeinek fénymetszetű reprodukciói. Budapest, é.n., Kosmos Irodalmi Intézet. Az eredeti 50 képből csak 26 található benne. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban + cca 1900 6 db fénynyomat a Nemzeti Dicsőségünk című könyvből, 38x27 cm
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.