Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 364
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1690008
15807
310
Illés Endre: Halandók I:II: Bp., 1980, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1681146
15808
310
Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1681145
15809
310
Illés Endre: Szigorlat. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1681100
15810
310
Binder, Helene: Rotkehlchen. Ezählungen und Reime. München, é. n., Stroefers Kunstverlag. Kopott félvászon kötésben. 1691200
15811
310
Bálint Ágnes: Jó éjszakát, Maci! Bp., 1972, Móra. Leporelló-kötésben 1691398
15812
310
Kálmán Jenő: Sicc az iskolában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1965, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzéssel. 1689554
15813
310
Monchaux, Marie-Claude: A sehány éves kislány. 2003, Móra; Bendick, Jeanne: Kellemes kanyarót! Bp., 1962, Móra. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1689519
15814
310
Gutius (Guthii Soma): Nevető vádlottak. Humoros törvényszéki karcolatok. Bp., 1908, Adorján testvérek. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. 1691660
15815
310
Tasnádi Varga Éva: Alszik a rét. K. Lukáts Kató. Bp.,1972, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált haránt alakú leporelló-kötésben. 1692198
15816
310
Dumbó. Walt Disney. Fordította: Zsiga Ágnes. Bp.,1989, Egmont-Pannonia Film. Kiadói kartonált papírkötés. 1690712
15817
310
Babits Mihály: Jónás könyve. Bp., 1989, Pytheas Kft, Franklin Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés. 1947-es Nyugat kiadás reprint kiadása. Jó állapotban. 1689582
15818
310
2 db mesekönyv-Molnár Ferenc: A kékszemű. Bp., 1957, Magvető; Hauff, Wilhelm: A kis Mukk. Niederwiesa, Verlag Karl Nietzsche. Kiadói félvászon és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft