Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászonkötésben javított gerinccel
15927.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hogy is van ez? Bp.,1995, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés.
15928.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15929.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15930.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A lélek és az értelem ABC-je. Bp.,é.n., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói zsugorfóliában.
15931.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Pálosy Éva: A hat leány villája. Bp., é. n., Franklin. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15932.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15933.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Humoros könyv tétel, 2 db: Kner Izidor aforizmái. Vadász Miklós rajzaival, Gyoma, 1917, Szerző kiadása. Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, Szerző kiadása. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotban.
15934.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vajthó László: Magyar idézetek könyve. Bp., 1942, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítással.
15935.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bányai László: Az utolsó szó jogán. Bp., 1942, Pantheon. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban. A szerző által dedikált példány!
15936.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15937.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15938.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft