https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.
1
15939.

Hodossy Gida: Válogatott költeményei. Bp., 1936, "Pátria". Korabeli kissé viseltes kartonált papírkötés, ex libris-szel. Ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.
1
15940.

Hermann Sudermann: Es lebe das Leben. Drama in fünf Akten. Stuttgart-Berlin, 1902, J. G. Cotta'sche Buchhandlung. Dritte Auflage. Átkötött egészvászon-kötés, német nyelven. Navratil Dezső fül-orr gégész orvos névbejegyzésével, és felesége Hegedűs Rózsa ex libris-szel./ Linen-binding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.
1
15941.

Bernard Shaw: Man and Superman. A comedy and philosophy. London, é.n. [1913], Constable&Company Ltd., 92 p. Átkötött egészvászon-kötés, angol nyelven, ex libris-szel./ Linen-binding, in English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
1
15942.

A Petőfi Társaság Antológiája. Bp., 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hegedüs Sándor: Amerikai színek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Kiadói papírkötés, ex libris-szel. Szép állapotban.
1
15943.

Hegedüs Sándor: Amerikai színek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Kiadói papírkötés, ex libris-szel. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.
1
15944.

Zilahy Lajos: Szépanyám. Színmű három felvonásban. Bp., [1943], Athenaeum. Átkötött korabeli egészvászon-kötés, az eredeti borítót egy részét az elülső borítóra kasírozták. Hegedűs Rózsának, Hegedűs Sándornak és Hegedűs Loránt írók hugának az érdekes bejegyzésével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Amerikai képek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
1
15945.

Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Amerikai képek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.
1
15946.

Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), Légrády Testvérek-ny. Átkötött egészvászon-kötés, 35-38 oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Turgenyev: Költemények prózában. Átírta Wildner Ödön. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói bordázött gerincű félbőr kötés, ex libris-szel.
1
15947.

Turgenyev: Költemények prózában. Átírta Wildner Ödön. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói bordázött gerincű félbőr kötés, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.
1
15948.

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, az egyik oldalon kisebb szakadással.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Három dráma egybekötve: Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.  Heyermans Herman: "Remény".  Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt.  Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés.
1
15949.

Három dráma egybekötve: Bernard Shaw: Caesar és Cleopatra. Egy darab történelem öt felvonásban. Fordította Mikes Lajos. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Heyermans Herman: "Remény". Halászdráma 4 felvonásban. Fordította Hevesi Sándor. Bp.,é.n. , Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Rt. Henrik Ibsen: Die Wildente. Leipzig, é.n., Philipp Reclam. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Örkény István: Babik. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
1
15950.

Vegyes könyvtétel, 2 db: Örkény István: Babik. Bp., 1982, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szabó Lőrinc: Nők, habzó májusi rózsák. Bp., 1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz