Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

15963.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis szakadásokkal az elülső  borítón.
15964.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

József Attila összes versei és műfordításai. Sajtó alá rendezte Bálint György. Pérely Imre festőművész rajzaival. Bp,. én., Cserépfalvi, 544 p. Átkötött modern kemény-kötésben. Jó állapotban.
15965.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Latin-magyar szótár. Szerk.: Györkössy Alajos. Bp., 1963, Akadémiai. Harmadik kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, sérült hiányos elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel.
15966.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15967.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15968.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15969.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

15970.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gausz Tibor: A jegygyűrűért! Dedikált! Bp., 1941, Korda Rt. Kiadói papírkötés, gerincénél kissé sérült.
15971.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15972.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15973.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15974.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft