Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 364
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1659090
15879
310
Várnai zseni - Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Bp., 1943, Arany János. Sérült papírkötésben. 1670343
15880
310
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban. 1690771
15881
310
Puszta Sándor: Pók a tükrön. Versek. Bp.,(1938),Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón Buday György fametszetével, sérült gerinccel. A szerző által aláírt. 1622867
15882
310
Á.P. Gajdár: R.V.Sz. Ifjúsági regény. Fordította Koltai Sándor. A szövegközti rajzok és a fedőlap Kardos Böske munkája. Bp., 1949, Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, egy-két illusztrációt kiszíneztek. 1622946
15883
310
2200
Mohás Lívia két könyve, 2 db: Álomkönyv. Jessze fája. Bp.,2003-2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés. 1606287
15884
310
Vegyes könyvtétel, 2 db: Utazás nekeresdországba. Mesék, történetek. Válogatta és fordította Gábor Éva Ágnes. F. Győrffy Anna rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval, ajándékozási sorokkal, gyerekrajzokkal. A varjú háztűznézőben. Észt népmesék. Átdolgozta Vask Ellu, Petrolay Margit. Róna Emmy rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1496202
15885
310
Altay Margit: Az én babáim. Bp., é. n., Móra. Kiadói illusztrált félvászon kötésben. 1626986
15886
310
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták. 1622061
15887
310
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült, javított gerinccel. 1622073
15888
310
Arató Erzsi: Elkésett emberek. Bp.,1920, Pantheon Irodalmi Intézet. Korabeli félvászon-kötésben. 1621416
15889
310
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.) 1623776
15890
310
Honti János: A mészároslegény meséje. Gaál Margit rajzaival. Bp., 1940, Faust Imre. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, egy-két foltos lapszéllel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft