Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 364

Várnai zseni - Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Bp., 1943, Arany János. Sérült papírkötésben.
15879.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
15880.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Puszta Sándor: Pók a tükrön. Versek. Bp.,(1938),Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón Buday György fametszetével, sérült gerinccel. A szerző által aláírt.
15881.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15882.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Mohás Lívia két könyve, 2 db:  Álomkönyv.  Jessze fája.  Bp.,2003-2005, Argumentum. Kiadói kartonált papírkötés.
15883.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

15884.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15885.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15886.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15887.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15888.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15889.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15890.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft