Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Puszta Sándor: Pók a tükrön. Versek. Bp.,(1938),Cserépfalvi,(Pápai Ernő-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón Buday György fametszetével, sérült gerinccel. A szerző által aláírt.
Jókai Mór: A nagyenyedi két fűzfa. A cseregyermekek. Benedek Elek Kis Könyvtára. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer és Fiai). Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták.
Farkas Sándor: Borongás. Zilah, 1905, Szerzői kiadás (?), Seres Samu Könyvnyomdája-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal (147/148 p.)