Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 364
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1656567
15843
310
A varjúkirály. Válogatta Dr. Katona Imre. Barczánfalvi Ferenc rajzaival. Hetedhét Magyarország. Bp., 1984, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1607323
15844
310
Bálint Ágnes: Mi újság a Futrinka utcában? Kende Márta rajzaival. Bp., 1964, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány foltos lapszéllel. Első kiadás! 1606103
15845
310
Kartsy Dénes: A három csizmásdiák. Bp., 1927, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Révész Kornél illusztrációival, és címlapjával. 1656559
15846
310
Illyés Gyula: Hét meg hét magyar népmese. Kondor Lajos rajzaival.Bp.,1981, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 1656534
15847
310
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 2 db: Kassák Lajos: Csillagok, csillogjatok, virágok, virágozzatok. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. E. Emgyen: Paprikajancsi kalandjai. Fordította F. Kemény Márta. Reich Károly rajzaival. Bp., 1962, Móra Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1656597
15848
310
Vegyes könyvtétel, mesekönyv témában, 3 db: Bakó Ágnes: Nyulacska. Zsoldos Vera rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, két lap kijár. Tandori Dezső: Medvetalp és barátai. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1979, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Sylvie Laferrére-Claire Merleau-Ponty-Anne Tardy: Sárkányos könyv. Fordította: Réz Pál. Serge Ceccarelli. Bp.,1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1624355
15849
310
3800
A három jóbarát. V. Kubasta illusztrációival. Fordította: Migray Emőd. Bp,1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, térbeli mesekönyv. Jó állapotban. 1622929
15850
310
B. Zahogyer: Miről álmodik a rozmár? Fordította Tordon Ákos. Pozsony, 1984, Szlovák Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a borító kopott, az egyik oldal részben szakadt. 1621520
15851
310
Petre Ispirescu: Mesék. Fordította Kerekes György. Illusztrálta Done Stan. Bukarest, 1981, Ion Creanga. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, a címoldalon és az elülső előzéklapon firkával. 1622134
15852
310
Magyar Népballadák. Balade Populare Maghiare. Románra fordította Petre Saitis. Mircea Balau rajzaival. Kolozsvár/Cluj,1975, Dacia. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap kijár, fekete-fehér egészoldalas, és szövegközti illusztrációkkal. 1622988
15853
310
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. 1606281
15854
310
Túl az óperencián. Szerk.: Bodrits István. Sztojnics Mirkó rajzaival. Bp., 1958, Fórum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft