https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 130

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jean Hankiss: Lumiere de Hongrie. Aspects de la civilisation hongroise. M. S. Charléty előszavával. Bp., 1935, Georges Vajna. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged paper cover, in French language.
16306.
 

Jean Hankiss: Lumiere de Hongrie. Aspects de la civilisation hongroise. M. S. Charléty előszavával. Bp., 1935, Georges Vajna. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged paper cover, in French language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,33
EUR
,
0,39
USD
Ajánlatok száma:
1
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16307.
 

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,33
EUR
,
0,39
USD
Ajánlatok száma:
1
Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
16308.
 

Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,33
EUR
,
0,39
USD
Ajánlatok száma:
1
Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
16309.
 

Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,33
EUR
,
0,39
USD
Ajánlatok száma:
1
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16310.
 

Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,33
EUR
,
0,39
USD
Ajánlatok száma:
1
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
16311.
 

Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,33
EUR
,
0,39
USD
Ajánlatok száma:
1

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

310. aukció:
Fizetési határidő: december 1;
Elszámolás: december 12-től;

311. aukció:
Megtekintés: december 4 - 7 között;
Tételek átvétele: december 11-én, 10 órától;
Fizetési határidő: december 22;
Elszámolás: december 27-tól

28. nagyaukció
Fizetési határidő: december 12;
Elszámolás kezdete december 18



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés