Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 130

Gárdonyi Géza: Isten rabjai. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante. Kilencedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
16318.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16319.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Kaszala Sándor: Látlelet a vasútról. Bp., 1987, Vasutasok Szakszervezete, Antikva Kiadásszervező Iroda. Kiadói papírkötés.
16320.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Zsidókérdés, asszimiláció, antiszemitizmus. Tanulmányok a zsidókérdésről a huszadik századi Magyarországon. S. a. r.: Hanák Péter. Bp., 1984, Gondolat. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16321.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
14
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kissé megfakult gerinccel, kissé foltos hátsó borítóval.
16322.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Devecseri Gábor: Odüsszeusz szerelmei. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16323.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16324.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16325.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16326.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Irene Kajzrova: Így varrjunk otthon. Négy évszak a divatban. Fordította Magda Krpelánová. Prága-Pozsony, 1971, ROH. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Pamela Peake: Hogyan készítsünk játékot? Fordította: Holzmanné Pálvölgyi Márta, Mészfalvi Györgyi. Bp., é.n, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16327.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16328.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16329.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft