https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 130

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p. Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.
16426.

Koroda Miklós: Vakarócska. Karácsonyi kaland égen és földön. Kádár Béla rajzaival! Bp., 1945. Anonymus. 91 p. Összesen 8 egész oldalas, és 13 szövegközti rajzzal. Kiadói papírkötésben. Több lapon halvány ázásnyom.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.
16427.

Mai enciklopédia. Szerk.: Csetényi József, Erdődy Elek, Gáspár Zoltán. Bp.,(1941), Liber. Kiadói félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.
16428.

Koeppel Emil: Byron. Fordította Esty Jánosné. Függelék: Morvay Győző: Byron Magyarországon. Bp., 1913, MTA. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Dr. Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. III. Beszédírás. Bp., 1934, Gyorsírástudomány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16429.

Dr. Radnai Béla: Az egységes magyar gyorsírás tankönyve. III. Beszédírás. Bp., 1934, Gyorsírástudomány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, sorszámozott bélyegzéssel a könyvben. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
16430.

Dante Alighieri: Dante Szonettjei. Fordította Rónai Mihály András. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó, 110 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, sorszámozott bélyegzéssel a könyvben. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1940 Budapesti emlékalbum kihajtható képes leporello 10 képpel
16431.

cca 1940 Budapesti emlékalbum kihajtható képes leporello 10 képpel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
1934 A Színházi Élet képes újság Karácsonyi albuma
16432.

1934 A Színházi Élet képes újság Karácsonyi albuma

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
1935 Magyar Királyi Osztálysorsjáték Hivatalos Nyeremény-jegyzék, 34. sorsjáték, 3 szám (3.,4.,8. szám), hajtásnyomokkal.
16433.

1935 Magyar Királyi Osztálysorsjáték Hivatalos Nyeremény-jegyzék, 34. sorsjáték, 3 szám (3.,4.,8. szám), hajtásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről:  1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.
16434.

1930-1935 Két nyomtatvány Budapestről: 1930 Resuchet Budapest. Die Königin der Donau. Bp., 1930, Budapest Székesfőváros Nyomdája. Fekete-fehér fotókkal, német nyelven. 1935 Auf der Donau nach Budapest/ on the Danube to Budapest. Bp., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, német és angol nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Pauer János, vitéz budahegyi: Adatok a Szent Gellérthegy múltjából.Bp. 1943. Stephaneum 21 l.+10 t. . Megviselt állapotban
16435.

Pauer János, vitéz budahegyi: Adatok a Szent Gellérthegy múltjából.Bp. 1943. Stephaneum 21 l.+10 t. . Megviselt állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz