Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 130

Hésziodosz: Istenek születése / Munkák és napok. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16414.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16415.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16416.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Kisebb lírai versfordítások második gyüjteménye. Bp.. 1948. Egyetemi Ny. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
16417.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Tesléry Károly - Szegedy Istvánné: A mindennapi élet magán- és hivatalos írásai. Bp., 1943, Tesléry Károly. Papírkötésben, jó állapotban.
16418.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16419.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Erik Hansen: Az aranyfolyó országa. Leidenfrost Sándor rajzaival. Bp., 1923, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, névbejegyzésekkel.
16420.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16421.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16422.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16423.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
16424.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Szepesi György: Gól! Góóóól! 2000 gól!. Bp., 1965, Sport. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
16425.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft