https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 130

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Jean Hankiss: Lumiere de Hongrie. Aspects de la civilisation hongroise. M. S. Charléty előszavával. Bp., 1935, Georges Vajna. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged paper cover, in French language.
16306.

Jean Hankiss: Lumiere de Hongrie. Aspects de la civilisation hongroise. M. S. Charléty előszavával. Bp., 1935, Georges Vajna. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítóval, francia nyelven. / Paperbinding, with a little bit damaged paper cover, in French language.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16307.

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Bp., é.n., Révai-kiadás. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
16308.

Negyvennyolctól a negyvennyolcig. A magyar ifjúság könyve. Szerk.: Lukácsi Sándor, Patai Endre, Szabó Endre. Bp., 1948, Magyar Ifjúság Népi Szövetsége. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
16309.

Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16310.

Marlitt E.: A vénkisasszony titka. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.
16311.

Emilio Salgari: Cserna grófja. Az idegenek légiójában. Gennaro Amato egészoldalas illusztrációival. Fordította Zigány Árpád. Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, sérült, laza fűzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas.  A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.
16312.

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Viseltes gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
2
Halmi Bódog (1879-1957): Őszi termés. Novellák, tanulmányok. Budapest, 1928, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan példány. Némileg megviselt állapotban. A borítója szakadt. A könyvtest kettévált, és részben elvált a gerinctől.
16313.

Halmi Bódog (1879-1957): Őszi termés. Novellák, tanulmányok. Budapest, 1928, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötésben. Felvágatlan példány. Némileg megviselt állapotban. A borítója szakadt. A könyvtest kettévált, és részben elvált a gerinctől.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.
16314.

Louis Aragon: (Költemények) + Triolet, [Elsa] (Fegyveres fantomok. Re-gényrészlet). (Ford. Murányi-Kovács Endre, Térey Sándor. Bev. Murányi-Kovács Endre.) Bp., 1947, (Parnasszus. Merkantil-ny.) 35 l. 100 számozott példányból, mely a szerzők bp.-i látogatása alkalmából jelent meg, ez az 85. számú. Tűzve, kiadói borítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Totth Kálmán: Miha. Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16315.

Totth Kálmán: "Miha". Adalékok Véli Miha vígjátékíró életrajzához. Ajánlással! Abony, 1934, Abonyi János Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés.
16316.

Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Budapest, 1921, Pantheon Irodalmi Intézet Rt., 96 p. Kiadói egészvászon kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
6
Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.
16317.

Tóth Kálmán: Szerelmi vadrózsák. Pest, 1854, Beimel J. és Kozma Vazul. 106 p. Eredeti, kiadói papírkötésben, jó állapotban. A papírborító egy része hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz