https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 259

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1784 Komárom, helytartótanácsi leirat különféle érdekes ügyekben, aláírásokkal, papírfelzetes viaszpecséttel
13107.
 

1784 Komárom, helytartótanácsi leirat különféle érdekes ügyekben, aláírásokkal, papírfelzetes viaszpecséttel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.78
EUR
,
8.00
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1800-1960 Vegyes papírrégiség tétel, benne régi és újabb okmányok, sok Budaörssel kapcsolatos
13108.
 

cca 1800-1960 Vegyes papírrégiség tétel, benne régi és újabb okmányok, sok Budaörssel kapcsolatos

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
EUR
,
4.00
USD
Ajánlatok száma:
15
A Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos.
13109.
 

A' Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.39
EUR
,
4.00
USD
Ajánlatok száma:
0
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
13110.
 

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
EUR
,
24.00
USD
Ajánlatok száma:
0
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
13111.
 

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.73
EUR
,
28.00
USD
Ajánlatok száma:
0
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság
13112.
 

1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
EUR
,
12.00
USD
Ajánlatok száma:
0

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés