https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 259

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1784 Komárom, helytartótanácsi leirat különféle érdekes ügyekben, aláírásokkal, papírfelzetes viaszpecséttel
13107.
 

1784 Komárom, helytartótanácsi leirat különféle érdekes ügyekben, aláírásokkal, papírfelzetes viaszpecséttel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6,45
EUR
,
7,41
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1800-1960 Vegyes papírrégiség tétel, benne régi és újabb okmányok, sok Budaörssel kapcsolatos
13108.
 

cca 1800-1960 Vegyes papírrégiség tétel, benne régi és újabb okmányok, sok Budaörssel kapcsolatos

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,23
EUR
,
3,70
USD
Ajánlatok száma:
15
A Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos.
13109.
 

A' Filozofia Historiájának Együdösségbeli Táblái, filozófusok időrendbe, táblázatokba rendezve, kr. e. 600-tól 1806-ig, két oldalas, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3,23
EUR
,
3,70
USD
Ajánlatok száma:
0
Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.
13110.
 

Rothkrepf Gábor (szerk.): Honművész 1835. 3. évfolyam, II kötet, Július-December. Pest, 1835. Trattner-Károlyi ny. (6)+418-836p. Metszetek nélkül, egy kihajtható kottával. Kiadói papírkötés, márványozott lapélekkel. A borítója némileg kopott, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,35
EUR
,
22,22
USD
Ajánlatok száma:
0
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
13111.
 

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
22,58
EUR
,
25,93
USD
Ajánlatok száma:
0
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság
13112.
 

1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9,68
EUR
,
11,11
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

325. aukció:
Fizetési határidő: július 20;
Elszámolás: július 24-től;

326. aukció:
Megtekintés:július 16 és 19 között;
Tételek átvétele: július 23-én 10 órától;
fizetési határidő: augusztus 3 .;
Elszámolás: augusztus 7-től




 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz