Nyomtatványok

Tételek száma: 259

1897 Meghívó a rajztanárjelöltek és Művésznövendékek táncestélyére, Dörre Tivadar (1858-1932) festőművész számára kiállítva
13131.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 A Budapesti Napló Karácsonyi Albuma 1897. A huszadik század asszonya./ifj. Ábrányi Kornél: Iván/ A Budapesti Napló története. Bp., Pátria-ny., 81+6 p. Papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
13132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1898 Otthon. Ötödik évfolyam, II. kötet. Fél évfolyam. Szerk.: Hevesi József. Bp., Kosmos. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, javított kötéssel, foltos lapokkal. Benne számos érdekes írással, köztük Erzsébet királyné halálára írtakkal.
13133.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13134.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1899 Borsszem Jankó három száma, 1899. Január 1.,8.,15., XXXII. évf. 1621. (1.) szám, 1622. (2.) szám, 1623. (3.) szám, egybekötve.
13135.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 Alpesi tájak 10 db színezett nyomat, fotónyomat
13136.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13137.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Bélyegfokozat osztrák pénzértékben nyomtatvány 15x11 cm.
13138.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13139.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1900 Ferdinánd bolgár cár és felesége csokoládé gyűjtőkártyán / Ferdinand King of Bulgaria and his wife on chocholate card
13140.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Kelety Gábor (1870-?) festő névjegykártyája, dombornyomott címerrel
13141.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 6 db fénynyomat a Nemzeti Dicsőségünk című könyvből, 38x27 cm
13142.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft