Nyomtatványok

Tételek száma: 259

1875 Az Erdélyi Gazda c. folyóirat 8 egymást követő száma 1875 augusztusa és októbere között. Hetedik év, 34-41. számok. Néhol kisebb szennyeződés, sérülés.
13119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13120.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1879 A Bolond Istók c. élclap. augusztus 1. száma
13121.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13123.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13124.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1890 A világ népei, litográfia Gustav Mützel festménye után, kis szakadással, 24x30,5 cm / Menschenrassen, 24x30,5 cm
13125.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1890 Kecskemét, meghívó a kereskedő ifjúság zártkörű nyári táncvigalmára
13126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1891 J.R. Wehle akvarellje, a Das Jawort a Gartenlaube mellékleteként, 23x36 cm
13127.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1894 Meghívó udvari fogadásra országgyűlési képviselő részére
13128.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
1895 Turgonyi Lajos: Történeti Visszapillantás egyházunk és templomunk multjára, templomunk 100 éves fennállásának öröm és hálaünnepén 1892. szeptember hó 21.-én. Gyoma, 1895, Kner Izidor. Papírkötés, a címoldal hátoldalán konfirmációs bizonyítvány, pecséttel, aláírással, 28 p. Az utolsó oldal szakadt, kissé hiányos. Turgonyi Lajos (1838-1907) mezőtúri református lelkész, politikus.
13129.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
1895 A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe fametszetben.. Feszty Árpád festménye után metszette Morelli Gusztáv. Bp., Könyes Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedő Rt. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, helyenként későbbi ragasztással, csúnya javításokkal. Hiányos, festett vászonkötésben.
13130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft