Nyomtatványok

Tételek száma: 259

13179.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1916 IV, Károly király koronázása alkalmából írt köszöntőjének facsimile változata. Koronázási emlékbélyegzéssel
13180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917 Az Osztrák_Magyar Vöröskereszt segítő egylet igazolványa
13181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917 Bp., Természettudományi Közlöny, 49. kötet, kiadja a Kir. Magy. Természettudományi Társulat, kissé piszkos egészvászon kötésben
13182.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
1917 Miskei és monostori Thassy Elemér (1861-1917) halálozási értesítője. Drávatamási. Nádosy, Forgách, Pongrácz, és Perczel atyafisághoz köthető dunántúli (Zala, Somogy megye), és Heves megyei földbirtokos család sarja.
13183.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1918 A győzelmes tömegsztrájk. A magyarországi munkások tömegmozgalma a világbékért és a demokráciáért 1918. január 18-21-ig. Szocialista agitációs íratok 13. sz. Bp., Népszava, 16 p. Átkötött papírkötés.
13184.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1919-1941 Vegyes nyomtatván tétel, köztük képeslap, okmány, térkép, borcímke
13185.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1919-1941 Vegyes nyomtatván tétel, 4 db: kotta, Előre képes hetilap VI. évf. 28. sz., Ferences Közlöny 1925 11. sz.
13186.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1919-1978 Vegyes tétel: Hargitaváralja, A magyar koronázási jelvények, Állami Operaház műsorfüzet, Ofotért, Mélynyomó íves és rotációs gépek, stb., 8 db
13187.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1919 Budapesti szemle. 1919 január, 505. szám. Szerk.: Voinovich Géza. Bp., Franklin-Társulat, 80 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
13188.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920-1940 Vegyes nyomtatvány tétel, összesen 10 db, főként reklám nyomtatványok, többek közt Gerő és Győry redőny- és lakatosárugyár, Schmidt Adolf mérleg üzem, Kovács János üvegcsiszoló, vegyes minőségben
13189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920-2001 Vegyes folyóirat tétel, 22 db, különféle folyóiratok: Pesti Napló, Napkelet, Magyar Kultúra, Filmvilág, Film-Színház-Muzsika, ...stb. Változó, többnyire szakadozott állapotban.
13190.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft