Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 298

15670.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
15671.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Csokonai Vitéz Mihály munkái I-III. kötet. (Egybekötve.) Közli: Kelemföldy. I.kötet: Tavasz. Lilla. Ódák. Anakreoni dalok. Békaegérharc. II. kötet: Dorottya. Alkalmi versek. Diétai múzsa. III. kötet: Vers-maradványok. Mesék. Prosai töredékek. Pásztori játékok. Lipcse-Bp., 1844-1845, Köhler Károly Ferenc-Emich Gusztáv,(Tauschnitz Bernát-ny. Lipcse), XII+316+XII+356+1+VII+189 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, festett lapélekkel.
15672.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15673.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15674.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Eötvös Károly munkái sorozat 11 kötete (Tünemények, A Jókay nemzetség, Magyar alakok, Deák Ferencz I-II., Harc az alkotmányért, gróf Károlyi Gábor feljegyzései I-III, Szilágyi és Káldy, Emlékezések,) Bp., 1901-1905, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban.
15675.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Magyarország földbirtokosai és földbérlői. (Gazdacímtár.) A 100 kat.holdas és ennél nagyobb földbirtokok és földbérletek az 1935. évi adatok alapján. Összeáll.: Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1937, Franklin-Pátria. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15676.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Arany János össze munkái I-IV. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az egyik kötet gerince sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.
15677.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az alsófehérmegyei történelmi, régészeti és természettudományi társulat évkönyve. Szerk.: Áved Jákó. 3-5. Kolozsvár, 1890, Ajtai K. Albert. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15678.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Jókai Mór: Kakas Márton Tolltaraja. Összekötve kiválogatott versei, levelei és apróbb elbeszéléseiből. II. kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, viseltes borítóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány. Első kiadás.
15679.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Publius Terentius Afer vígjátékai. Fordította: Dr. Kis Sándor. Bp.,1895, MTA. Korabeli álbordás félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel.
15680.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Báró Eötvös József: Beszédek. I. kötet: Emlék- és ünnepi beszédek. Báró Eötvös József Összes Munkái VIII. kötet. Bp.,1902, Révai. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötésben, ritkább baglyos kötésben, a kötéstábla elején: Aufrecht és Goldschmied, hátulján: Leszik K. könyvkötő.
15681.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft