Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 298

15670.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
508.47
600.00
Frissít
15671.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Frissít
Csokonai Vitéz Mihály munkái I-III. kötet. (Egybekötve.) Közli: Kelemföldy. I.kötet: Tavasz. Lilla. Ódák. Anakreoni dalok. Békaegérharc. II. kötet: Dorottya. Alkalmi versek. Diétai múzsa. III. kötet: Vers-maradványok. Mesék. Prosai töredékek. Pásztori játékok. Lipcse-Bp., 1844-1845, Köhler Károly Ferenc-Emich Gusztáv,(Tauschnitz Bernát-ny. Lipcse), XII+316+XII+356+1+VII+189 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, festett lapélekkel.
15672.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.12
32.00
Frissít
15673.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Frissít
15674.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
Frissít
Eötvös Károly munkái sorozat 11 kötete (Tünemények, A Jókay nemzetség, Magyar alakok, Deák Ferencz I-II., Harc az alkotmányért, gróf Károlyi Gábor feljegyzései I-III, Szilágyi és Káldy, Emlékezések,) Bp., 1901-1905, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott szecesziós egészvászon kötés, Gottermayer N.-féle kötésben, festett lapélekkel, jó állapotban.
15675.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.34
24.00
Frissít

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

304. aukció:
Elszámolás: szeptember 12-től;

305. aukció:
Fizetési határidő: szeptember 22;
Elszámolás: szeptember 26- től;

306. aukció:
Megtekintés: szeptember 18-21 között;
Tételek átvétele: szeptember 25-én, 10 órától;
Fizetési határidő: október 6;
Elszámolás: október 10-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.