Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 298

Vegyes könyvtétel, spanyol nyelv és szótár témában, 3 db:  Dorogman György: Spanyol-magyar kéziszótár. Diccionario Espanol-Húngaro. Szeged,2002, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban.  Duden-Oxford magyar-spanyol, spanyol-magyar képes szótár. Bp., 1997, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban. Lengua Espanola - Intermedio. Madrid, 2001, SM Dictionarios. Kiadói nylon-kötés, spanyol nyelven. Jó állapotban.
15718.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes könyvtétel, lexikonok, 3 db:  Laczkó Krisztina, Mártonfi Attila: Helyesírás. Bp., 2004, Osiris. Magyar Nyelv Kézikönyvtára. Kiadói kartonált papírkötés. Tolcsvai Nagy Gábor: Idegen szavak szótára. Bp., 2007, Oriris. Kiadói kartonált papírkötés. Gyurgyák János: Rövidítés-szótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés.
15719.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Quintus Horatius Flaccus összes versei. Bp., 1961, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, latin és magyar nyelven.  Xenophón: Kürosz nevelkedése. Anabázis. Bibliotheca Classica. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Miccoló Machiavelli: Il Principe. Milano, 1950, Rizzoli. Kiadói papírkötés, olasz nyelven.  Die Vorsokratiker I-II. Milesier, Pythagoreer, Xenophanes, Heraklit, Parmenides. Stuttgart, 1999, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven. Aristoteles: Poetik. Leipzig, 1979, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven.
15720.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes könyvtétel, kb. 35 db, különféle témákban, különféle kiadásokban, változó állapotban.
15721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15722.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban I-III kötet. Magyar Királyok és hősök arcképcsarnoka. Bp.,1994, Kassák. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15723.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16
Vegyes könyvtétel,8 kötet a Milliók könyve sorozatból,2 kötet a Színes Regénytár sorozatból, 1 kötet a Szivárvány, Nemzeti Könyvtár, Világváros regények sorozatokból, 13 db, különféle kiadásban, változó, többnyire kissé viseltes, szakadozott, foltos állapotban.
15724.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A királyné albuma. Írták: magyar nők. Kiadta az előkelő világ szerkesztősége. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.
15725.

A királyné albuma. Írták: magyar nők. Kiadta az "előkelő világ" szerkesztősége. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopottas, foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Parlament. Makettkivágó. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopottas borítóval.
15726.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Goll János: Zenészeti műszótár zeneelméleti bevezetéssel. A Zenetanárok Orsz. Egylete zenészeti szakosztálya megbízásából szerkeszté Goll János. Bp.,[1885], Rózsavölgyi és Társa, 146 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15727.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Greguss Ágost Tanulmányai I. kötet: Beszédek-Széptani cikkek. Pest, 1872, Ráth Mór. Átköttöt kopottas félvászon-kötés.
15728.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15729.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft