Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 298

Reviczky Gyula összes költeményei I. kötet. Első szerelem - Emma - Perdita - Változatok. Bp., 1895, Athenaeum. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N. kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső előzéklapon ceruzás bejegyzésekkel.
15682.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15683.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15684.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15685.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15686.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15687.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15688.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15689.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15690.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15691.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Miguel de Cervantes Saavedra: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha. I-II. kötet. Fordította: Győry Vilmos. Bp.,1873-1874, Athenaeum, 461+436 p. Átkötött félvászon-kötés, egybekötve, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15692.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15693.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft