Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Gué Pál: Sebzett szívek. Fordította Győry Ilona. Bp., é.n. ,Légrády Testvérek, 252 p. Átkötött félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, pár lap kissé foltos.
16333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16334.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és visszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp., é.n., Franklin. Kiadói illusztrálg egészvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, az elülső előzéklapon ajándékozási sorokkal, a hátoldala kissé foltos.
16335.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Irodalom Remekei sorozat három kötete:  Kemény Zsigmond: Özvegy és leánya.+Móra Ferenc: Éneke a búzamezőkről.+Csokonai Vitéz Mihály: Dorottya, Fazekas Mihály: Ludas Matyi,Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Petőfi Sándor: János vitéz, Arany János: Toldi. Bp.,2006-2007, Népszabadság. Kiadói kartonált papírkötés.
16336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dante: Isteni színjáték. Babits Mihály fordítása. Bp.,1949,Révai Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. Tizenkettedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
16337.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Keresztury Dezső, Vécsey Jenő, Falvy Zoltán: A magyar zenetörténet képeskönyve. Bp., 1960, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, pár helyen beragasztással, volt könyvtári példány.
16338.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rudolf emlék-album. A magyar irók és művészek szíves közreműködésével szerkesztette Cziklay Lajos. Budapest, 1897, Rigler József Ede Papírnemügyár Rt. ny., Kispesti Rudolf Fogadalmi Templom felépítésére alakult országos bizottság, 288 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Átkötött javított kötésben, rossz állapotban, kopottas viseltes borítóval, szakadt címlappal, kijáró oldalakkal,
16339.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Nobel-díjas írók antológiája. Bp., 1935, Káldor. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, a tartalomjegyzéknél az írók származása ceruzával bejegyezve, egy helyen ceruzával aláhúzás, az írók fekete-fehér fotóival, Pen Könyvesbolt(,Lipót Krt. (1937-től Szent István Körút) 6. címkéjével.)
16340.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Magyar Tudományos Akadémia Agrártudományok Osztálya 50 éve. (1949-1999). Szerk.: Kovács Ferenc. Bp., 1999, MTA Agrártudományok Osztálya. Kiadói papírkötés.
16341.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16342.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Simonyi Zsigmond: Jó magyarság. A magyar írásmód szabályai, szójegyzékkel. Iskolai segédkönyvek 1. Szentgotthárd,é.n., Wellisch Béla. Kiadói papírkötés, foltos, kopottas borítóval, ragasztott gerinccel, de belül jó állapotban.
16343.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Részletes tan- és óraterv. Szerk.: Schmidt Boldizsár. Pécs, 1887, Taizs József. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, intézményi bélyegzővel.
16344.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: