https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.
16525.

Gárdonyi Géza: A láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.
16526.

Szász Károly kisebb műfordításai III. kötet. Német,francia, angol s vegyes költők. Bp., 1873, Ráth Mór, VII+361+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,aranyozott lapélekkel, a borító alsó sarkai kissé kopottas, kissé fakó, kissé sérült gerinccel, az elülső és hátsó előzéklapokon bereagasztott címkékkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Rudnyánszky Gyula (1858-1913): Rudnyánszky Gyula Új Költeményei 1894-1904. Debrecen, 1904, Csokonai-nyomda. (Ruzicska Gyula és Társa.). Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, Dávidházy Kálmán féle kötés, szecessziós lapteteji díszekkel, kissé viseltes gerinccel, egy oldal és a címlap kijár, a címlap után ceruzás bejegyzéssel.
16527.

Rudnyánszky Gyula (1858-1913): Rudnyánszky Gyula Új Költeményei 1894-1904. Debrecen, 1904, Csokonai-nyomda. (Ruzicska Gyula és Társa.). Kiadói festett, illusztrált szecessziós egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, Dávidházy Kálmán féle kötés, szecessziós lapteteji díszekkel, kissé viseltes gerinccel, egy oldal és a címlap kijár, a címlap után ceruzás bejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás firka, a hátsó szennylap hiányzik, a címlapon ajándékozási sorokkal.
16528.

Mikszáth Kálmán: Prakovszky, a siket kovács. A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylap belsején ceruzás firka, a hátsó szennylap hiányzik, a címlapon ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, tulajdonosi névbejegyzéssel.
16529.

Mikszáth Kálmán: Uj Zrinyiász. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás firka, a címlap foltos, a hátsó szennylap hiányzik.
16530.

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel, a kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült, megviselt állapotban, a borító és a gerinc kopott, foltos, az elülső szennylapon ceruzás firka, a címlap foltos, a hátsó szennylap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.
16531.

Híres asszonyok. Vázlatok a világtörténet nevezetes nőalajairól. Bp., 1900, Franklin-Társulat, XV+348+4 p. Modern műbőr-kötés, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal, aranyozott lapélekkel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
B. Csűrös Emilia: Hadik András népe. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. Ritka!
16532.

B. Csűrös Emilia: Hadik András népe. Györgyfi György rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Váczy János: Tompa Mihály életrajza. Bp., 1913, MTA, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
16533.

Váczy János: Tompa Mihály életrajza. Bp., 1913, MTA, Hornyánszky V. Cs. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.
16534.

Illés Endre: Izabella és testvérei. Budapest, 1978, Magvető Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Komlós Aladár: Írók és elvek. Irodalmi tanulmányok. Bp., 1937, Nyugat. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
16535.

Komlós Aladár: Írók és elvek. Irodalmi tanulmányok. Bp., 1937, Nyugat. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
16536.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz