https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.
16621.

Szabolcska Mihály: Hangulatok. Költemények. Bp., 1908, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, egy-két lapszél kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.
16622.

Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Budapest, é.n.,Franklin-Társulat, 248 p. Negyedik, ujonnan átdolgozott kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos szennylapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. (Szemelvények.) Magyar Irodalmi Ritkaságok XXXIII. szám. Bp., 1935, Baár-Madas Református Leánynevelőintézet, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.
16623.

Vachott Sándorné: Rajzok a multból. Emlékiratok. (Szemelvények.) Magyar Irodalmi Ritkaságok XXXIII. szám. Bp., 1935, Baár-Madas Református Leánynevelőintézet, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.
16624.

Kuprin: Szulamit. Bp., 1957, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas állapotban. Megjelent 5000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Móser Zoltán: Nyitom szemem álomra. Balassi Bálint hirtelen élete. Fordította Teresa Worowska. Bp., 2004, Zsámbéki Kastély Kht. Kiadói papírkötés, magyar és lengyel nyelven, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian and Polish language.
16625.

Móser Zoltán: Nyitom szemem álomra. Balassi Bálint hirtelen élete. Fordította Teresa Worowska. Bp., 2004, Zsámbéki Kastély Kht. Kiadói papírkötés, magyar és lengyel nyelven, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian and Polish language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
16626.

Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Laziczius Gyula: Fonétika. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, de egyébként jó állapotban.
16627.

Laziczius Gyula: Fonétika. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, javított borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Kisfaludy Károly Minden Munkái V. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Hetedik bővített kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
16628.

Kisfaludy Károly Minden Munkái V. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Hetedik bővített kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Plautus Vígjátékai 3. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1885, Pfeifer Ferdinánd, 329 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
16629.

Plautus Vígjátékai 3. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1885, Pfeifer Ferdinánd, 329 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben.
16630.

Colligatum. Ferizáde dala. Irta Eynaud Albert. Bp., 1877, Franklin. 57 p. Lúdas Matyi. Komikai elbeszélés. Írta Fazekas Mihály. Bp., 1904 Franklin. 56 p. Dorottya. Írta Csokonai Vitéz Mihály. Bp., 1896, Franklin. 111 p. Jókai Mór: A bűntárs. Bp., 1907, Franklin. 111p. Ennek utolsó lapja hiányzik. Korabeli, gerincén sérült félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.
16631.

Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar Lexikon 1-10,17. kötetek. Bp., 1880-1888, Rautmann Frigyes-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.-Wilckens és Waidl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, foltos, néhány kötet fűzése laza, egy-két lap a kötetekből kijár. A 17. kötet rossz állapotban, a gericne sérült,a gerince és a borítója kopottas, a fűzése laza, kijáró, sérült lapokkal, hiányos.  A Pallas Nagy Lexikona közvetlen előzménye.Rautmann Frigyes és Somogyi Ede szerkesztésében jelent meg. Az első magyar lexikon, amely már címében is lexikon, jóllehet az alcímben rögtön ismét felbukkan az enciklopédia kifejezés is.
16632.

Magyar Lexikon 1-10,17. kötetek. Bp., 1880-1888, Rautmann Frigyes-Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.-Wilckens és Waidl. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, foltos, néhány kötet fűzése laza, egy-két lap a kötetekből kijár. A 17. kötet rossz állapotban, a gericne sérült,a gerince és a borítója kopottas, a fűzése laza, kijáró, sérült lapokkal, hiányos. A Pallas Nagy Lexikona közvetlen előzménye.Rautmann Frigyes és Somogyi Ede szerkesztésében jelent meg. Az első magyar lexikon, amely már címében is lexikon, jóllehet az alcímben rögtön ismét felbukkan az enciklopédia kifejezés is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
EUR
,
64,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz