Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

16237.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16238.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16239.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16240.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rigócsőr Király. Rónay György fordítása. Gisela és Peter Nitzsche rajzaival. Grimm. Niederwiesa, 1970, Verlag Karl Nitzsche.(Készült a Móra Kiadó, Bp. gondozásában.) Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
16241.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16242.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16243.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Yesudian, Selva Raja: Jóga és az európai önnevelés. Hozzá tartozik: vitéz Neszthyné Haich Erzsébet: Néhány szó a mágiáról [Bp.] 1943. Urbányi ny. 45 l. Fűzve, feliratos, kiadói papírborítóban jó állapotban.
16244.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tersánszky J(ózsi) Jenő: Kakuk Marci Regény 1 - 2 kötet Bp. 1942. Magyar Élet. Első teljes kiadás! Kiadói kartonálásban, illusztrált borítékban
16245.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. III. kötet. Bp., é.n. Singer. Korabeli egészvászon kötésben. Volt könyvtári példány.
16246.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Thesaurus anecdoton hungarorum. I. kötet. Bp., é.n. Singer. Korabeli egészvászon kötésben. Volt könyvtári példány.
16247.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Luigi Pirandello: Az ezerarcú ember. Bp., é.n. Franklin. Illusztrált, jó állapotú papírkötésben.
16248.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft