Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Endrődi Béla: Krampusz-könyv. Írta és rajzolta Endrődi Béla. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain, és a gerincén kopottas.
16225.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16226.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16227.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16228.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16230.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
16231.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Gyulai Pál: Apróbb gyermek-mesék. Eredeti magyar gyermekmesék. Dalok és verses mesék. Szemlér Mihály illusztrációival. Bp.,(1894), Eggenberger, 3-155 p. Első kiadás.(?) Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, kopottas borítóval, a borítón névbejegyzéssel, a címlap és a 134-139. oldalak hiányoznak, a lapok egy része sérült, szakadt, hiányos (25/26., 31/32.,35/36., 39/40., 61/62.,67-70.,85-86.,91/92.,93/94.,95/96.,139/140.,145/146.,155. oldalak.)
16232.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Kriza János: A csókalányok. Az illusztrációkat Orosz János készítette. Bp.,1982,Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.  Vidor Miklós: Sárkányok alkonya. Bp.,1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Székely Tündérország. Székely népmesék és mondák. Debrecen,(2001),TKK. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó címlappal.
16234.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: Ablak-Zsiráf. Képes gyermeklexikon. Rajzolta Szecskó Tamás. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft