Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 597

Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kartonált papírkötésben
16321.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Móricz Zsigmond: Sárarany. Bp., 1911, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, körbevágott szélekkel.
16322.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16323.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Török Imre: Kedves lovakról, furcsa emberekről. Bp., 1980, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.
16324.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891, Ráth Mór. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopottas borítóval.
16325.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Varga Ferenc: Tiz eve iro, harminc éves iro keziratai edesanyjatol tanult nyelven. h.n, 1962, k.n., XV+95 p. Papírkötés. Készült 250 példányban. Ez a J. példány. A szerző aláírásával, az ajánlásnál a szerző által kézzel átírt oldallal.
16326.

Varga Ferenc: Tiz eve iro, harminc éves iro keziratai edesanyjatol tanult nyelven. h.n, 1962, k.n., XV+95 p. Papírkötés. Készült 250 példányban. Ez a "J". példány. A szerző aláírásával, az ajánlásnál a szerző által kézzel átírt oldallal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schalom Asch: A zsoltáros. Fordította Gergely Janka. Bp., 1935, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, laza fűzéssel.
16327.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Radnay Erna: A nagyvilág küszöbén. Bizalmas tanácsok a jó modorról urileányok részére. Második, javított kiadás. Bp., 1907, Budapesti Bazár, 128 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
16328.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16329.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Radnóti, Miklós: Strmom Stazom. Fordította Danilo Kis. Újvidék, 1961, Novi Sad. Kiadói egészvászon-kötés, magyar-szerb kétnyelvű kiadás./ Linen-binding, in Hungarian and Serbian languages.
16330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16331.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16332.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft