Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1433938
10800
302
Ex libris - small-graphics
3 db csehszlovák ex libris, kül. mélynyomás, papír (Jan Jakub Paroubek, Cyril Bouda, Ladislav Vlodek) 9×7 - 11×8 cm 1621663
10801
302
Ex libris - small-graphics
8 db alkalmi ex libris, fametszet, papír, egy részük jelzett a metszeten, különböző méretben 1627045
10802
302
Ex libris - small-graphics
10 db külföldi, nagyrészt jelzett ex libris / 10 mostyl signed ex libris bookplates. Different techniques 1627042
10803
302
Ex libris - small-graphics
10 db külföldi, nagyrészt jelzett ex libris / 10 mostyl signed ex libris bookplates. Different techniques 1620109
10804
302
Ex libris - small-graphics
3 különféle erotkus ex libris 1945 előttiek, Fametszet, linó, klisé. Jelzett a dúcon. / 3 vintage, pre-war bookplates. 1627049
10805
302
Ex libris - small-graphics
9 db különféle magyar nagyrészt jelzett ex libris / 9 mostyl signed ex libris bookplates. Different techniques 1579677
10806
302
Ex libris - small-graphics
cca 1900-1940 6 db-os külföldi erotikus ex libris gyűjtemény, különféle technikával és méretben,művészek: Fingesten ( 2db), Baruffi, 3 db jelzés nélkül 1619297
10807
302
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris-kisgrafikai tétel, közte nyomtatvánnyal, egy ex libris tervvel (ceruza,hártyapapír), 6 db. Vegyes technikákkal, papír, kettő jelzett a nyomaton, a többi jelzés nélkül, 28x21 cm és 7x9 cm közötti méretben. 1619260
10808
302
Ex libris - small-graphics
Vegyes ex libris tétel, összesen 15 db, köztük jelzettek a nyomaton, köztük egyformák, 10x5,5 és 12,5x8,5 cm közötti méretben 1594390
10809
302
Ex libris - small-graphics
In Memoriam Korda Béla és K. Kollmann Jenő mappa, 31 db ex librisszel 1625080
10810
302
Ex libris - small-graphics
5 db ex libris, fametszet, klisék, rézkarc, jelzett és jelzés nélkül 1627130
10811
302
Ex libris - small-graphics
1911 Ex libris Josef Zörkler. Fametszet, papír, Jelzett a dúcon. / Wood engraving. 120x75 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft