Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419409
10824
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris dr. László Pallay. Rézkarc, papír, 8,5x5,5 cm 1419445
10825
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex-aquarist Dr. Virágh Zoltán. Rézkarc, papír, d: 8,5 cm 1419832
10826
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Gianni Mantero, rézkarc, papír, 11×7,5 cm 1434652
10827
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Erotikus ex libris. Rézkarc, papír, 9x5.5 cm 1575600
10828
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris, J. Martin. Fametszet, papír, 11×5,5 cm 1622626
10829
302
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla: Ex libris kongresszus Párizs 1962. Linó, papír, 7,5x11 cm 1622787
10830
302
Ex libris - small-graphics
Kónya Sándor: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, 14x6 cm 1622795
10831
302
Ex libris - small-graphics
Grmelova, Anna: Fájdalom. Klisé, papír, 14x11 cm 1622976
10832
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Galambos Ferenc erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett, 7,5x4,5 cm 1623006
10833
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Dr. Lustig István könyve. Klisé, papír, 12x9 cm 1623031
10834
302
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: Ex libris Galambos Ferenc 1970. Rézkarc, papír, jelzett, 7x7 cm 1623107
10835
302
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla: Jackó László könyve. Klisé, papír, jelzés nélkül, 9x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft