Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 346

cca 1930 Ex libris E. Castanos. Erotikus ex libris. Klisé. Jelzés nélkül. 120x80 mm
10812.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris kiállítás 1965. Klisé, papír, 18x12 cm
10813.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi motívumos ex libris, klisé, papír, 6 db, 12x9 cm
10814.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Galambos Ferenc. Linó, papír, jelzett, 15x10 cm
10815.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy József könyve. Klisé, papír, jelzett a klisén, 10,5×7,5 cm
10816.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 12,5x5 cm
10817.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Galambos Ferenc ex libris. Egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 10x6 cm
10818.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Ex libris Várdeák Csilla, rézkarc, papír, jelzett, 9×7 cm
10819.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: 14. Internationalle Exlibris Kongres Helsingoer Danmark 1972, Nils Holgersson, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 8×12 cm
10820.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jelzés nélkül: Mart Nepp 1972, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, 9×16 cm
10821.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jelzés nélkül: Vajda Béla könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 10x12,5 cm
10822.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Jelzés nélkül: Ex libris Adolf Klughardi. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x6 cm
10823.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft