Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1622932
10704
302
Ex libris - small-graphics
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Judaika ex libris. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 12x9,5 cm 1419423
10705
302
Ex libris - small-graphics
Julio Fernández Sáez (1924-): Ex libris Haagen Bartram Jensen. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9×6,5 cm 1414953
10706
302
4400
Ex libris - small-graphics
Sáros András Miklós (1945-), Totter... 4 db ex libris rézkarc, jelzettek / 4 Etched bookplates 14x11 cm 1419745
10707
302
Ex libris - small-graphics
Gerald Schellhorn(1940-?): Ház az erdő szélén. Rézkarc, papír, jelzett, 55x7,5 cm 1434207
10708
302
Ex libris - small-graphics
Eugen Schmidt (?-?): Ex libris Francesco Carbonara. Rézmetszet, papír, jelzett, 6×6 cm 1419311
10709
302
Ex libris - small-graphics
Siegmund Sos (Sós Zsigmond) (1935-): Ex-libris Irene Sos, Vikingek. Rézkarc, papír, jelzett a papíron, Sós Zsigmond készítette feleségének, Sós Irénnek, 7x6 cm. / Siegmund Sos (1935-): Ex-libris Irene Sos, Vikings. Etching, paper, signed on the paper, Siegmund Sos made it his wife, for Irene Sos, 7x6 cm. 1419618
10710
302
Ex libris - small-graphics
Simonsen, Kjeld (?-?): Ex libris Lorenz May, mókus, rézkarc, papír, jelzett, 3,5×2,5 cm 1419325
10711
302
Ex libris - small-graphics
Simó Enikő (1943-): Ex Libris dr. Demeter Jenő, Belső utak. Egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 8x6 cm. 1434792
10712
302
Ex libris - small-graphics
Natalia Sora (1980-): Johann Strauss, ex musicis. Színes rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 7×4.5 cm 1434769
10713
302
Ex libris - small-graphics
Edmundas Stasiulis (?-?): Nemzetközi ex libris konferencia Bledben. XV. Mednarodni Ekslibris Kongres Bled Slovenija Arch. Luksas. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×9 cm 1433945
10714
302
Ex libris - small-graphics
Ctibor Stastny (1884 - 1962): Ex Libris, z kniha Elna - Erik. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 7.5×4.5 cm 1434686
10715
302
Ex libris - small-graphics
Gerhard Stauf (1924-1996): Ex Libris, Prentverzameling Johannes Souverein. Rézmetszet, papír, jelzett, 7×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft