Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1622613
10608
302
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor: Ex libris Galambos Ferenc. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 14,5x11 cm 1600794
10609
302
Ex libris - small-graphics
Kertes Kolmann Jenő (1904-1974): 3 ex libris, klisé, papír,pecséttel jelzett 7x8 cm 1419575
10610
302
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993): Ex libris Germaine Meyer-Noirel. Rézkarc, papír, jelzett, 10x4 cm 1419384
10611
302
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993): Földi paradicsom. Erotikus Ex-libris dr. László Pallay. Rézkarc, papír, jelzett, 9x6 cm 1419226
10612
302
Ex libris - small-graphics
Kisarauskas, Vincas (1934-1988): Ex libris A. Garbauskas, erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×4 cm /
Kisarauskas, Vincas (1934-1988): Ex libris A. Garbauskas, erotic, copper etching, on paper, signed, 8,5×4 cm / 1419746
10613
302
Ex libris - small-graphics
Kisarauskienes, Saules (1937- ): Ex libris Valentino Antanavičiaus, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×7 cm 1434683
10614
302
Ex libris - small-graphics
Saule Kisarauskiene (1937- ): Ex Libris Inge Rödel. Rézkarc, papír, jelzett, 6×3 cm 1434435
10615
302
Ex libris - small-graphics
Saule Kisarauskiene (1937- ): Ex Libris J. R. Rézkarc, papír, jelzett, 7.5×7 cm 1434442
10616
302
Ex libris - small-graphics
Antanas Kmieliauskas (1932-): Ex Libris Barbara Klein-Szymanska. Fémmetszet, papír, 10×5 cm 1419324
10617
302
Ex libris - small-graphics
Kmieliauskas, Antanas (1932- ): Ex libris Galambos Ferenc, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 16,5×10 cm / 1419775
10618
302
Ex libris - small-graphics
Antanas Kmieliauskas (1932-): Ex Libris Galambos Ferenc. Rézkarc, papír, jelzett, 5×12 cm 1434456
10619
302
Ex libris - small-graphics
Kmieliauskas, Antanas (1932- ): Ex libris Galambos Ferenc. Egyedi nyomás, papír, jelzett, Henri Billault pecsétjével, 15×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft