Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419248
10752
302
Ex libris - small-graphics
Jaroslav Vodrazka (1894-1984) 2 db ex libris Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplates 11x8, 17x11 cm 1434317
10753
302
Ex libris - small-graphics
Jaroslav Vodrázka (1924-1984) : Ex Libris Helmer Fogedgaard. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 11.5×9 cm 1419852
10754
302
Ex libris - small-graphics
Oswin Volkamer (1930-): Adalbert Stifter, Ex libris Herbert Schwarz. Rézmetszet, papír, jelzett, 6.5×4.5 cm 1419789
10755
302
Ex libris - small-graphics
Volkamer, Oswin (1930- ): Thomaskirche, Leipzig, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, 12×8 cm 1419882
10756
302
Ex libris - small-graphics
Oswin Volkamer (1930-): Ex libris Prokop Pitter. Rézmetszet, papír, jelzett, 4×4.5 cm 1419533
10757
302
Ex libris - small-graphics
Karel Votlučka (1896-1963): 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett , 5,5×4-9×6 cm 1419233
10758
302
Ex libris - small-graphics
Votlučka Karel (1896-1963) 2 ex libris Rézkarc, papír, jelzett, / Etched bookplates 1419764
10759
302
Ex libris - small-graphics
Satas, Vyntanas: Ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 5×5,5 cm 1387523
10760
302
Ex libris - small-graphics
Otto Wirsching (1889-1919): 2 db ex libris, fametszet, papír, jelzett a dúcon, 11×12 cm,15×11 cm 1575739
10761
302
Ex libris - small-graphics
Karl Wlasak (?-?): Ex libris Emmi Andrusiewicz. Linó, papír, két helyen jelzett, 14×7 cm 1433981
10762
302
Ex libris - small-graphics
Remo Wolf (1912-2009): Ex Libris S. I. Iwenski. Rézkarc, papír, jelzett, 10×7 cm 1419861
10763
302
Ex libris - small-graphics
Hubert Woyty-Wimmer (1901-1972): Ex libris Elisabeth Bellowitsch-Bourcy. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 7.5×4.5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft