Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419804
10740
302
Ex libris - small-graphics
Tyihanovics, Jevgenyij Nyikolajevics (1911-2005): Ex libris Jevgenyija Minajeva, rézkarc, papír, jelzett, 6×3,5 cm /
Tikhanovich, Evgeniy Nikolayevich (1911-2005): Ex libris Evgenyiya Minayeva, copper etching, on paper, signed, 6×3,5 cm 1604875
10741
302
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Boros Pál. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×7 cm 1622925
10742
302
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Boros Pál. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×7,5 cm 1627127
10743
302
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Judaika ex libris, , fametszet, papír, jelzett a fametszeten 90x80 mm 1434423
10744
302
Ex libris - small-graphics
Edgar Valter / Walter (1929-2006): Ex Libris Leopold Triumph. Rézkarc, papír, pecséttel jelzett, 6×4.5 cm 1419541
10745
302
Ex libris - small-graphics
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Buék 1973. Rézkarc, papír, jelzett, 10×9 cm 1575625
10746
302
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, Deme Sándorné, klisé, papír, jelzett, 9×7 cm 1627141
10747
302
Ex libris - small-graphics
1934 Várkonyi Károly (1910-2001), Menyhárt József:: Prof. Dr. Berei Soó Rezső (1903-1980) botanikus, számára készített ex librisek. Összesen 2 db. Papír, linó, pecséttel illetve a dúcon jelzettek. 110x55 mm 1623064
10748
302
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Franciscus Galambos ex libris. Kisé, papír, jelzett klisén, 14x10 cm 1600818
10749
302
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Nőnap ex libris fametszet, papír. Jelzett / Women's day bookplate 14x7 cm 1600812
10750
302
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1913-2001): Jogász ex libris fametszet, papír. Jelzett / law bookplate 14x9 cm 1433988
10751
302
Ex libris - small-graphics
Rogelio P. Vizcaino (?-?): Ex Libris Fernando Rivero de Andrea. No. 10. Alegoria de Segovia. Rézkarc, papír, jelzett, 14×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft