Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419866
10692
302
Ex libris - small-graphics
Okas, Evald (1915-2011): Ex libris Aleksander Sarri, rézkarc, papír, jelzett, 12×10 cm 1419779
10693
302
Ex libris - small-graphics
Okas, Evald (1915-2011): Ex libris Leida Soom, rézkarc, papír, jelzett, 10×3 cm 1419860
10694
302
Ex libris - small-graphics
Okas, Evald (1915-2011): Leida ja Mihkel Soom 1969, újévi kisgrafika, rézkarc, papír, jelzett a dúcon, 9,5×7,5 cm 1419785
10695
302
Ex libris - small-graphics
Evald Okas (): Ex libris Erna ja Boris Varm. Rézkarc, papír, jelzett, 9×6.5 cm 1433901
10696
302
Ex libris - small-graphics
Mikes Oleynik (?): Ex Libris Geysa Follmann. Rézkarc, papír, 12×9.5 cm 1419019
10697
302
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): 2 db ex libris (Irma Zeitner, Lenze). Fametszet, papír, jelzett, 5×5-10×7 cm 1560346
10698
302
Ex libris - small-graphics
Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×12 cm 1419184
10699
302
Ex libris - small-graphics
Zdeněk Přikryl (1928-): Rézkarc, papír, jelzett, számozott / Etched bookplate, numbered. 11x8 cm 1533920
10700
302
Ex libris - small-graphics
Ladislav Rusek (1927-2012): Mikoláš Aleš (1852-1972), linó, papír, jelzett, számozott (33/60), hátulján feliratozva, 29,5×21 cm 1419743
10701
302
Ex libris - small-graphics
(Radványi)-Román Károly (1900-1957): Ex libris Béres Károly, Egyedül a viharban, 1931, Nagyvárad. Rézkarc, papír, jelzett, 13×10 cm 1622877
10702
302
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Lány a réten. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11x8 cm 1622984
10703
302
Ex libris - small-graphics
Reinhold, Rose (?-?): Ex libris Dr. Lustig István. Színezett fametszet, papír, jelzett, 8,5×7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft