Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1433961
10596
302
Ex libris - small-graphics
Miloslav Janku (1916-1994): Ex libris J. S. Rézkarc, jelzett, papír, 11×5 cm 1575731
10597
302
Ex libris - small-graphics
Jász-Faragó Sándor (1888-1968): Ex libris Aleander. Klisé, papír, jelzett a klisén, 9×6 cm 1419209
10598
302
Ex libris - small-graphics
Inga Kyrkander Johansson(?-?): Ex libris Inga Kyrkander-Johansson. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5x5 cm 1434661
10599
302
Ex libris - small-graphics
Gediminas Karalius (1942- ): Ex libris kestucio. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 6,5×5.5 cm 1419874
10600
302
Ex libris - small-graphics
Karalius, Gediminas (1942- ): Ex libris reginos, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 9,5×7 cm 1434630
10601
302
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor (1932-2003): Erotikus ex libris Illyés István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 9.5x8 cm 1419535
10602
302
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Lenkey István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm 1419780
10603
302
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Veress Zsófia. Rézkarc, papír, jelzett, d: 5,5 cm 1419260
10604
302
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 11,5×7 ill. 7×6,5 cm / 1419247
10605
302
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): Ex libris J. Jurevičiaus, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 14,5×4 cm / 1419312
10606
302
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, különböző méretben 1419272
10607
302
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, különböző méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft