Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 76

Shams, Franz (Schams Ferenc (1780-1839): Vollständige Beschreibung der königl.freyen Haupt Stadt Ofen in Ungern. Ofen (Buda), 1822, Mit Königl. Universitäts Buchdruckerey Schriften (Egyetemi-ny.), 2+66+672+6 p. Átkötött félvászon-kötés, kiss kopottas borítóval, a 3 kihajtható litográfia hiányzik, német nyelven./ Half-linenbinding, re-bound cover, with a little bit worn cover, with spotty frontpage, wihout illustrations, in German language.
15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.68
48.00
15001.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.69
120.00
Wien. Die Musik- und Gartenstadt. Wien, é.n., Brüder Kohn. Kiadói fűzött haránt alakú papírkötés, 32 színes illusztráció a háború előtti Bécsről, a képek előtt felíratozott hártyapapírral, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15002.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.56
16.00
Barátosi Balogth Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.95
20.00
15004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.17
12.00
15005.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.46
8.80

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

306. aukció:
Elszámolás: október 10-től;

307. aukció:
Fizetési határidő: október 20;
Elszámolás: október 24-től;

308. aukció:
Megtekintés: október 16-19 között;
Tételek átvétele: október 24-én, 10 órától;
Fizetési határidő: november 3;
Elszámolás: november 7-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.