Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 76

Shams, Franz (Schams Ferenc (1780-1839): Vollständige Beschreibung der königl.freyen Haupt Stadt Ofen in Ungern. Ofen (Buda), 1822, Mit Königl. Universitäts Buchdruckerey Schriften (Egyetemi-ny.), 2+66+672+6 p. Átkötött félvászon-kötés, kiss kopottas borítóval, a 3 kihajtható litográfia hiányzik, német nyelven./ Half-linenbinding, re-bound cover, with a little bit worn cover, with spotty frontpage, wihout illustrations, in German language.
15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15001.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Wien. Die Musik- und Gartenstadt. Wien, é.n., Brüder Kohn. Kiadói fűzött haránt alakú papírkötés, 32 színes illusztráció a háború előtti Bécsről, a képek előtt felíratozott hártyapapírral, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15002.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Hankó Béla: Balatin kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borítót Radnai József rajzolta. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal.
15006.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tarnóczi János: Amiről a Józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története. Blieszner Ágoston józsefvárosi prépost-plénános előszavával. Bp., 1933, Szent József Egyházközség. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ifj. Horváth Béla, Marjalaki Kiss Lajos, Valentiny Károly: Miskolc. Városképek-Műemlékek. Bp., 1962, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15008.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dercsényi Dezső, Zolnay László: Esztergom. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, ábrákkal, fotókkal illusztrált. Jó állapotban.
15009.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Sopron, a leghűségesebb város honvédő hagyományai. Emlékkönyv. Budapest-Sopron, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15011.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft