Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 76

Trencsényi-Waldapfel Imre: A régi Pest-Buda. Egykorú képek és leírások. 1944, Officina. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
15012.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15013.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csemegi József: A budavári főtemplom középkori építéstörténete. Magyar Műemlékek. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban.
15014.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15015.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Batár Attila: A sokrétű víziváros. 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15016.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Patrick Leigh Fermor: Erdők s vizek közt. Esztergomtól Brassóig gyalogszerrel 1934-ben. Bp., 2002, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15017.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15018.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15019.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15020.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
15022.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db könyv-Major Máté: Vágó Péter. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Pierre Vágó: egy mozgalmas élet. Bp., 2002, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15023.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft