15006.
300. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Hankó Béla: Balatin kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borítót Radnai József rajzolta. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal.