Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1534291
10185
293
Neogrády elzéssel: Domboldal fákkal. Vegyes techinka, papír, 39×49 cm 1534354
10186
293
Neogrády jelzéssel: Gondozott park. Olaj, falemez, sérült keretben, 26×45 cm 1550484
10187
293
Négely jelzéssel: Hajók. Olaj, vászon-karton, sérült, üvegezett keretben, 21×30 cm 1534370
10188
293
Négely jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 25×34 cm 1524488
10189
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Kétalakos, akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×20 cm 1555373
10190
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): 2 db Kompozíció 1987. Akvarell, papír, egyik jelzett, 17×13 cm (2×) 1552034
10191
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Lócsutakolás, akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 15×21 cm 1552027
10192
293
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Tájkép, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 11×19,5 cm 1556365
10193
293
Nyári Lóránt (1928-1982): Áradás után. Rézkarc, papír, jelzett, 29×49 cm 1293669
10194
293
Nyergesi István (1900-1989): Házudvar. Vegyes technika, papír, jelzett, 29×42 cm 1555424
10195
293
Olejnik Janka (1887-1954): Studium, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 9,5×15 cm 1465813
10196
293
Olšauskas O.J (?-): Hegyek. Olaj, farost, jelzett, keretben, 13×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft