Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1551031
10197
293
Ősz Dénes(1915-1980): Tavasz. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1555190
10198
293
Ősz Dénes (1915-1980): Rózsás hajnali derengés Budapest felett, színezett rézkarc, papír, jelzett, 28,5×38 cm 1554075
10199
293
2200
Palkó József (1919-2004): Kecskeméti Aranyhomok. Fametszet, papír, jelzett, 20×29 cm 1480108
10200
293
Palkó József (1919-2004): Menettánc Kalocsán. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 1534880
10201
293
Patek jelzéssel: Asztali csendélet. Akvarell, papír, 28×39 cm 1554125
10202
293
Paulovits Pál (1892-1975): Alkonyat. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×23 cm 1534301
10203
293
PcsVm jelzéssel: Női portré. Kréta-szén, papír, 42×30 cm 1549819
10204
293
Perlmutter jelzéssel: Téli erdő. Olaj, vászon-karton, keretben, 40×60 cm 1497066
10205
293
Pór jelzéssel: Lakótelepi kilátás. Vegyes technika, farost, keretben, 50×76 cm 1553997
10206
293
Radnóti R. Gyula (?-?): Házudvar. (Tibai Takáts akvarelljéről) Akvarell, papír, jelzett, 29×43 cm 1550819
10207
293
Rainerné Istvánffy Gabriella (1875-1964): Kutya macska barátság. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×42 cm 1550852
10208
293
Remsey Jenő (1885-1970): Halász. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft