Festmények és grafikák

Tételek száma: 339

Remsey Jenő (1885-1970): Erdei út. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×29 cm
10209.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rékassy Csaba (1937-1989): Budavár III. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 17×48  cm
10210.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Réti jelzéssel: Akt asztalnál, olaj, farost, 50×55 cm
10211.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Réti jelzéssel: Duzasztó. Akvarell, papír, 17×24 cm
10212.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Rippl-Rónai József (1861-1927): Munka közben. Cinkográfia, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 20x16 cm
10213.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10214.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlékképek. Vegyes technika, karton, jelzett, 83×58 cm
10215.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Rudnay jelzéssel: Rőzsehordó. Olaj, vászon, keretben, 34×44 cm
10216.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Rudnay Gyula (1878-1957): Lovas a pusztában. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, utólagos jelzéssel, 19x15 cm
10217.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Scafégna jelzéssel: Diadalív. Olaj, vászon, keretben, 40×50 cm
10218.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

Schey Ferenc (1925-1997): Bohóc. Olaj (repedezett), vászon, jelzett, keretben, 70×60 cm
10219.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Scultéty Éva (1917-2001): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 19×30 cm
10220.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft