Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1549742
10137
293
11000
Kolozsváry Kamilló (1936 - 2008): Téli lovasszán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×42 cm 1538651
10138
293
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Krumpli szedők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 22×15 cm 1553471
10139
293
4200
Kondor Béla (1931-1972): Ébredő Afrika. Fametszet, paszpartuban, hátoldalon feliratozva, 14x12 cm 1554027
10140
293
2200
Kondor Lajos (1926-2006): Bajai Halász TSz. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1555397
10141
293
Konecsni jelzéssel: Figura. Kollázs, papír, 37×22 cm 1538781
10142
293
Konecsni jelzéssel: Olimpia. Olaj, vászon, keretben, 90×60 cm 1551026
10143
293
4400
Konecsni György (1908-1970): Október. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38 cm 1555407
10144
293
Kontuly jelzéssel: Esti ima. Olaj, falemez, sérült, 75×62 cm 1550639
10145
293
Koszta jelzéssel: Kukoricaszedők. Olaj, vászon, 50×40 cm 1555482
10146
293
B. Koppány György: Malaclopó. Színezett rézkarc papír, jelzett, 13x16 cm 1555479
10147
293
B. Koppány György: Karácsonyi üdvözlőlap. Színezett rézkarc papír, jelzett, 13x16 cm 1555478
10148
293
B. Koppány György: Húsvéti üdvözlőlap. Tus, akvarell, papír, jelzett, 13x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft